top of page
Vyhledat

2023 VOSA Přibyslav u Nové Paky 8.7.

Snad není nikdo, kdo by dnes neřekl: "Uf, to je dneska ale vedro!" Ano, bylo to tak. Teploměry šplhaly až do tropických rozměrů. A žlutočerné Vosičky se pod vlivem studeného pití a velkou zásobou deodorantů vydaly na parádní akci.

Byl zajištěn perfektně zorganizovaný program, ve kterém nechybělo ani Vosí dovádění. Už po druhé hodině odpolední, s příslibem získané housenky, přicházely děti před pódium tancovat. Nemalý úspěch měla soutěž ve stavění barevných kroužků na hlavu pánům Emilovi a Zdendovi.

Legraci jsme si užili i při lovení rybiček. A do hry byli zapojeni i velcí. Svými hody na dětské šampaňské si získali nejeden obdiv.

Své fandy okouzlili také při nafukování housenek. Bylo to parné a ufuněné odpoledne. Ale na prvním místě, pomyslného odpoledního žebříčku, se umístila zábava a radost.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa tmavovlasá, Ráďa a Péťa Blondgirl


Velké díky za pozvání mezi Vás. A díky patří i do zdejšího stánku za stále připravenou a vychlazenou malinovku. Budeme se těšit zase někdy někde čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page