top of page
Vyhledat

2023 VOSA Smiřice 26.2.

Do obce Smiřice Vosičky zavítaly již poněkolikáté. Trávíme společný čas v létě venku, na Mikuláše i na karneval v místním sále.

A že se vás sešlo. Nabitý sál plný lidiček praskal ve švech. Ale pro nás to není překážka. Naopak je to impuls, že se program líbí a to nás těší. Nikdo by nevěřil, jaké nádherné masky dokáží společnými silami rodiče spíchnout a vytvořit.

Nejen, že to byla lahoda pro oči, ale také je báječné, jak se do her a soutěží zapojili s chutí nejen děti, ale i velkáci. Podařilo se nám přesvědčit několik dospěláků, aby se, naprosto dobrovolně, nechali navléci do kostýmů, do nichž je Vosičky v zákulisí převlékly. Ať už to byla Sněhurka nebo pálivá paprička. Bez ostychu a s úsměvem svůj úkol splnili.

Nechyběl ani barevný padák, kolem kterého se děti seskupily. Společnými silami se podařilo dostat balónek do pidi dírečky. Nebyly opomenuty ani písničky z pohádek. A věříme, že si každé dítko odneslo alespoň malinkou pozornost z dnešního odpoledne.


Kdo tam byl: Ika, Péťa, Ráďa a Justýnka.


Děkujeme za věrnost a pozvání mezi tak skvělé lidi. Těšíme se na další spolupráci a zase někdy někde čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU


14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page