top of page
Vyhledat

2023 VOSA Starý Bydžov 8.4.

Velikonoce - svátky jara, nebo-li velké noce. Slaví se v každém koutu České republiky a slavily se i v obci Starý Bydžov přesně tak, jak se patří. K oslavě byly přizvány i Vosičky, které se po dvě hodiny s dětmi bavily.

Na Bílou sobotu jsme v místním sálu společně tančili, soutěžili, zpívali a vyhrávali různé ceny v podobě sladkůstek i ve formě nafukovacích balónků.

Nebyla opomenuta soutěž v pletení pomlázek. Ovšem Vosičky si výrobu přikrášlily po svém. Místo vrbových proutků byly dětem k dispozici podlouhlé nafukovací balónky. A aby neměly práci příliš složitou, pletla se pomlázka ze tří kusů. Což nebývá zvykem, ale přeci hlavním cílem je, užít si společné soutěžení.

Podobným způsobem probíhalo zdobení kraslic. Abychom práci dětem všichni usnadnili, zastoupily vyfouknutá vajíčka nafukovací balónky.

Takovým topem odpoledne se stala soutěž o rychlé špunty, které bylo možno získat pouhým hodem barevným kroužkem. Tři šťastlivci si nyní mohou připít dětským šáněm na oslavu Velikonoc. Nebyla opomenuta společná fotografie, na které si můžeme prohlédnout krásné tvářičky spokojených dětí.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa a Ráďa


Děkujeme panu starostovi za pozvání k Vám v tyto požehnané jarní svátky. Děvčátka, nechte se něžně koledníky vypomlázkovat, ať jste po celý rok svěží a zdravá. A milí koledníci, šetřete zadní část těla holčinám, protože tyhle svátky jsou symbolické pro novou a čistou energii, kterou jaro přináší. Zase někdy někde čau :)
Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page