top of page
Vyhledat

2023 VOSA Vršovka 27.8.

Do obce Vršovka Za humny se Vosičky dostaly vůbec poprvé.

A hned jsme se ocitly v úžasném prostředí, doplněném zvířátky a různými atrakcemi. Odbíjela druhá hodina odpolední. To byl impuls, aby se mohl rozjet program pro všechny zúčastněné dětičky a rodiče.

Zahájení proběhlo tradiční znělkou. A přibližně asi hodinku se soutěžilo a tančilo. Poté nás nemile zahnal do úzkých poměrně silný déšť. Ale my se nevzdali. Odvelení dětí pod stříšku proběhlo celkem rychle.

Rozjela se soutěž v kreslení a následoval nesnadný úkol poznávání písniček z filmů a pohádek. Úspěch této myšlenky byl nezaměnitelný. Rodiče s dětmi zapalovali své mozkové buňky, aby rozluštili linoucí se tóny, které tak bezpečně znali. A nebylo to vždy jednoduché. Po vydatném dešti bylo už bylo vhodné pokračovat v programu. Moc času nám již nezbývalo, proto jsme společně rozvinuli myšlenku, že se zahřejeme tancem. Skrz mix písníček jsme se dopravili až k závěru programu. Věříme, že nikdo neodešel s prázdnou.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Ráďa a Blondgirl Péťa


Moc děkujeme za pozvání do tak netradičního a příjemného prostředí. Děkujeme taktéž sympatickému osazenstvu, které dorazilo na Megakarneval. Díky moc i za milé občerstvení. A budeme se těšit zase někdy někde čau :)Veškeré fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU
9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page