Vyhledat

Heřmanice - loučení s prázdninami

Neděle 2. září - VOSA JEDE - Heřmanice

Také v obci Heřmanice nedaleko Jaroměře se rozhodli dětem zpříjemnit končící prázdniny a přivítat nový školní rok s radostí! Na hřišti jsme krátce po 14 hodině rozhýbaly s vosičkami malé i velké děti! A jaké to bylo? Neuvěřitelné! Tak poslušné a ukázněné děti, to se jen tak nevidí! Velcí pomáhali těm maličkým, což bylo chvílemi až dojemné :) Hrozně nás baví, když se do soutěží bez zábran zapojují i ty odrostlejší děti - a že jich tady bylo! Opravdu jste nás potěšili, holky a kluci! Mrňata zas překvapila tím, že na jejich věk jim nedělal problém žádný z našich mnohdy záludných úkolů a často se obešli i bez pomoci rodičů.

Obec pro děti nakoupila odměny v podobě různých potřeb, které se budou hodit určitě i do školy - tužky, fixy, bločky, gumy, pastelky aj.

Nikdo neodcházel s prázdnou - o to se postarala i VOSA, protože každého jsme odměnily i nafukovacích balónkem! Některé děti si vyloužily velikou housenku, pinkací balón a ostatní dostaly roztomilé pejsky vymodelované z nafukovacích hadů.

Každé z dětí dostalo od obce Heřmanice pitíčko, od cukrárny paní Suchanové a pana Eflera nějaký ten pamlsek a na závěr si všichni pochutnávali ještě na zmrzlince! Prostě báječné odpoledne, které umocnilo ještě ideální počasí!

Poděkovaní patří i SDH Heřmanice za dodání elektrocentrály a za pomoc při celé realizaci!


Děkujeme za pozvání obci Heřmanice - panu starostovi Josefu Jelínkovi a paní Janě Urbanové, která má velký podíl na bezchybné přípravě a bezproblémovém průběhu ;)

Účinkovali: Verča, Ráďa, Pája M., Pája K., Soňa


Vaše vosička Verča V.

PS: fotky v plném rozlišení na facebooku - Agentura VOSA


37 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484