top of page
Vyhledat

Heřmanice - loučení s prázdninami

Neděle 2. září - VOSA JEDE - Heřmanice

Také v obci Heřmanice nedaleko Jaroměře se rozhodli dětem zpříjemnit končící prázdniny a přivítat nový školní rok s radostí! Na hřišti jsme krátce po 14 hodině rozhýbaly s vosičkami malé i velké děti! A jaké to bylo? Neuvěřitelné! Tak poslušné a ukázněné děti, to se jen tak nevidí! Velcí pomáhali těm maličkým, což bylo chvílemi až dojemné :) Hrozně nás baví, když se do soutěží bez zábran zapojují i ty odrostlejší děti - a že jich tady bylo! Opravdu jste nás potěšili, holky a kluci! Mrňata zas překvapila tím, že na jejich věk jim nedělal problém žádný z našich mnohdy záludných úkolů a často se obešli i bez pomoci rodičů.

Obec pro děti nakoupila odměny v podobě různých potřeb, které se budou hodit určitě i do školy - tužky, fixy, bločky, gumy, pastelky aj.

Nikdo neodcházel s prázdnou - o to se postarala i VOSA, protože každého jsme odměnily i nafukovacích balónkem! Některé děti si vyloužily velikou housenku, pinkací balón a ostatní dostaly roztomilé pejsky vymodelované z nafukovacích hadů.

Každé z dětí dostalo od obce Heřmanice pitíčko, od cukrárny paní Suchanové a pana Eflera nějaký ten pamlsek a na závěr si všichni pochutnávali ještě na zmrzlince! Prostě báječné odpoledne, které umocnilo ještě ideální počasí!

Poděkovaní patří i SDH Heřmanice za dodání elektrocentrály a za pomoc při celé realizaci!


Děkujeme za pozvání obci Heřmanice - panu starostovi Josefu Jelínkovi a paní Janě Urbanové, která má velký podíl na bezchybné přípravě a bezproblémovém průběhu ;)

Účinkovali: Verča, Ráďa, Pája M., Pája K., Soňa


Vaše vosička Verča V.

PS: fotky v plném rozlišení na facebooku - Agentura VOSA


37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page