top of page
Vyhledat

Karneval Kunčice - dvě mámy v akci!

Celkem na poslední chvilku byla VOSA povolána na karneval do Kunčič, ale máme radost, že jsme mohly dorazit alespoň v menším složení - tedy Veronika Vosáhlová & Pavlína Králíková.


Dvě dvojnásobné maminy si odskočily od svých dětiček zařádit s rošťáky do Kunčic okr. Hradec Králové v neděli 10. března a byl to karneval jak se patří! Hurá VOSA přijela znělo hned na začátku a pak už se soutěžilo a tančilo o sto šest - jako vždy soutěží všichni! Bombardovaly jsme s dětmi banán a meloun, pekly jsme narozeninový dort s pejskem a kočičkou, hádaly zvuky zvířat a ocitli se s písničkou dokonce i na stromě.


Na povel se sedalo na zem, dávaly ruce vzhůru, točilo se kolem štěstí, podlézalo pod tyčí a modelovaly se balónky. Tak nějak by se dalo shrnout karnevalové odpoledne v Kunčicích, které jsme si s dětmi moc užily!!!


Ostatní z vosího týmu se léčí doma s angínou a některé vosičky si odskočily na wellness pobyt - holky, vůbec Vám to nezávidíme :) Karneval je lepší wellness než perličková koupel a angínu? Brrrr tak tu nikdo nechceme a přejeme Mírovi a Irence brzké uzdravení! Petra s Radkou nám snad na tom wellness pobytu moc nezlenivějí, protože za týden tu budou další dva karnevaly. VOSA JEDE!!!!!


Fotky v plném rozlišení na našem FBčku ;) >>>>>
19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page