top of page
Vyhledat

Karneval v Třebechovicích pod Orebem 16.2. 2019

V sobotu 16. února se konala velká spousta karnevalů v různých městech v České republice - a jedním z nich byly Třebechovice pod Orebem, kam měla tu čest dorazit i naše VOSÍ TLUPA, a to ve složení Veronika, Radka, Pavlína, Nina a Míra. Venku bylo opravdu krásné, skoro jarní počasí, a tak jsme se trochu obávali, zda děti vůbec dorazí a nenechají se zlákat spíše procházkou. Naštěstí jsme ale sami nezůstali! Dětiček dorazilo tak akorát, abychom mohli plně využít prostory kulturního domu. VOSA to s dětmi roztančila hned při úvodní znělce a juchalo se dále s písničkami Narozeniny, Na stromě, Ruce vzhůru a nechyběl ani tanec s rodiči - mazurka!


Podařilo se dostat dětičky i do kruhu a kolem barevného padáku jsme se jen tak tak všichni vešli. Jako neoriginálnější kostým odpoledne jsme vybrali "POPCORN" - hned dvě dětičky, které byly totálně k sežrání! Super nápad i realizace!
Písnička Na stromě a soutěžení s krásnými ručně vyráběnými textilními stromky měla v Třebechovicích svou premiéru! Ještě letos se můžete těšit na celé CD, které bude plné našich originálních písniček pro malé nezbedy! Autorkou hudby k písničce je naše vosička Veronika Vosáhlová a text dali dohromady manželé Petra a Jirka Janovský, kteří také patří do našeho týmu. V současné době můžete už na akcích slýchat i píseň Narozeniny s pejskem a kočičkou, jejíž autorkou je Veronika a dětem se pokaždé moc líbí!


Bylo nám potěšením do Třebechovic opět zavítat, moc děkujeme za pozvání a věříme, že si účastníci karnevalu celou akci užili stejně tak, jako my!
20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page