Vyhledat

Karneval v Třebechovicích pod Orebem 16.2. 2019

V sobotu 16. února se konala velká spousta karnevalů v různých městech v České republice - a jedním z nich byly Třebechovice pod Orebem, kam měla tu čest dorazit i naše VOSÍ TLUPA, a to ve složení Veronika, Radka, Pavlína, Nina a Míra. Venku bylo opravdu krásné, skoro jarní počasí, a tak jsme se trochu obávali, zda děti vůbec dorazí a nenechají se zlákat spíše procházkou. Naštěstí jsme ale sami nezůstali! Dětiček dorazilo tak akorát, abychom mohli plně využít prostory kulturního domu. VOSA to s dětmi roztančila hned při úvodní znělce a juchalo se dále s písničkami Narozeniny, Na stromě, Ruce vzhůru a nechyběl ani tanec s rodiči - mazurka!


Podařilo se dostat dětičky i do kruhu a kolem barevného padáku jsme se jen tak tak všichni vešli. Jako neoriginálnější kostým odpoledne jsme vybrali "POPCORN" - hned dvě dětičky, které byly totálně k sežrání! Super nápad i realizace!
Písnička Na stromě a soutěžení s krásnými ručně vyráběnými textilními stromky měla v Třebechovicích svou premiéru! Ještě letos se můžete těšit na celé CD, které bude plné našich originálních písniček pro malé nezbedy! Autorkou hudby k písničce je naše vosička Veronika Vosáhlová a text dali dohromady manželé Petra a Jirka Janovský, kteří také patří do našeho týmu. V současné době můžete už na akcích slýchat i píseň Narozeniny s pejskem a kočičkou, jejíž autorkou je Veronika a dětem se pokaždé moc líbí!


Bylo nám potěšením do Třebechovic opět zavítat, moc děkujeme za pozvání a věříme, že si účastníci karnevalu celou akci užili stejně tak, jako my!


VŠECHNY FOTKY S MOŽNOSTÍ STAŽENÍ NA FACEBOOKU>>>>>16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484