top of page
Vyhledat

Karneval ve Smiřicích 17.2. 2019

Když je ve Smiřicích karneval, KD Dvorana praská ve švech! Dovádět s vosičkami dorazilo neuvěřitelné množství dětí v doprovodu rodičů, a tak jsme měly s vosičkami co dělat, abychom skutečně všechny zapojily, tak jak máme ve zvyku!


VOSA přivítala děti znělkou HURÁ VOSA PŘIJELA a už se jelo - soutěže, písničky a další dovádění! Děti se velice rychle naučily naši originální písničku NAROZENINY s pejskem a kočičkou a premiéru měla i písnička NA STROMĚ. U té jsme se opravdu pořádně zapotily, protože je ve svižném rytmu rock&rollu!


Do Smiřic dorazila i část naší rodiny - děti vosičky Veroniky - Mireček a Josefínka s tatínkem Michalem, babička Irenka se sestrou Stáňou, kamarádi Míša&Marian s malým Mariankem a rodinka od princezničky Leotnýnky - Helenka, Janička, Marika a Tomáš! Kdo soutěžil, odnesl si alespoň nějakou tu sladkost a ti nejlepší odcházeli s nafukovacím balónkem. Nafukovací housenku dostaly dětičky, které přišli na karneval za VOSIČKY. Prostor dostali i rodiče, kteří se pustili do nafukování obrovských housenek. Byl to opravdu velkolepý karneval plný pozitivní energie, kterou děti vysílají. Moc děkujeme všem za účast a budeme se těšit zase ve Smiřicích na viděnou - třeba 1.6., kdy VOSA přijede slavit do Smiřic DEN DĚTÍ!13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page