top of page
Vyhledat

První narozeniny Stezky korunami Stromů Krkonoše 2. července 2018

Aktualizováno: 7. 7. 2018

Velkolepé oslavy prvních narozenin stezky - byli jsme při tom!

Není to tak dávno, co se otevřela nová Stezka korunami stromů u nás v Krkonoších a už slavíme její narozeniny! Tým VOSA se podílel na celé koordinaci akce a byl i nedílnou součástí pestrého programu.


Hlavním tahákem byla skupina The Tap Tap, která i v minulém roce při otvírání Stezky v Janských Láních koncertovala a tato super partička nezklamala ani letos. Velké množství diváků přilákal i mladý zpěvák Sebastian se svou kapelou!

Další program na hlavní stage obstarala VOSA se svou taneční, soutěžní i balónkovou show! V balónkové dílničce pak děti obdržely vymodelovaná zvířátka či kytičky.

Na akci nechyběl ani tým rádia Blaník, které je jedním z mediálních partnerů Stezky! Moderátorka Katka Buttaki dorazila s malířkami na obličej, které měli po celý den spoustu práce!


Velice atraktivní pro návštěvníky byli také chůdaři, kteří se po celý den pohybovali nad hlavami diváků nejen před stage, ale i přímo na Stezce! O zábavu na stezce se starali i 4 mimové se svými pantomimickými hrami. Pozornost si přilákali i dravci, které jsme si mohli nejen z blízka prohlédnout, ale dokonce se dotknout jejich křídel a pořídit fotografii na památku.


Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách i samotné realizaci celé akce - bylo to skutečně vydařené a budeme se těšit třeba zase za rok na druhých narozeninách Stezky!

http://www.stezkakrkonose.cz/


FOTO: Miloš Šálek21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page