top of page
Vyhledat

Tak si tak jedeme a nestíháme...

Co nestíháme? Blogovat! Tak si pojďme shrnout, co se odehrálo během uplynulých měsíců.

V dubnu jsme si dali kapánek voraz.. ale ne tak úplně dobrovolně! V dubnu prostě nejsou karnevaly, dětské dny ani (kupodivu) mikulášské besídky. Takže se čerpala energie na následující perné měsíce. Ale celý duben jsme doma neseděli. Včelí královny účinkovaly na benefiční akci pro Amálku 27.4. v Úpici. Byla to moc krásná akce se skvělými lidmi.

No a samozřejmě na čarodky VOSA také neseděla doma. Tradiční zastávka v Náchodě se opět vydařila! Včelí královny zazpívaly 30.4. v Janských Lázních a na Dvoračce.


V sobotu 4.5. jsme na Dolcích oslavili 25 let od prvního vystoupení pro děti a moc jsme si to užili. Vystoupila nejen VOSA, ale také Vende Ballini či Star West Trutnov. Nechyběly ani Včelí královny a Vosa Band.


A pak už se to začalo rozjížďět - Rtyně v Podkrkonoší, ZOO Olomouc, Lázně Bohdaneč, Mateřská škola Meluzínek, Janské Lázně, Teplice nad Metují, Kocbeře, Pec pod Sněžkou, Lovčice, Travčice, Nové Město nad Metují, Trutnov... samé krásné zastávky! Těšíme se na další červnové akce a určitě nebudeme zahálet ani v létě! Mějte krásné slunečné dny!

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page