top of page
Vyhledat

VOSA BAND koncert Den železnice 9.9.

Bylo nám potěšením opět koncertovat na Dni železnice v Trutnově. Letos se akce konala v neděli 9. září a VOSA BAND účinkoval v dopoledních hodinách ve složení Verča, Míra a Radek! Ideální počasí, pohodová nálada a milé známé tváře mezi návštěvníky.


Celá akce byla naprosto skvělá - výstava železničních modelů i veteránů, hrátky pro děti, jízdy minivláčkem, lokomotivou v depu nebo přímo historickým parním vlakem a spousta další zábavy.

Nechybělo příjemné občerstvení a prodej suvenýrů. Opravdu jsme si to hrozně moc užili nejen jako účinkující, ale také s našimi dětmi jako návštěvníci.


Naše nejmladší malá hvězdička Josefína se od Verči nechtěla odtrhnout a za mikrofonem byla nejspokojenější! Dorazily i další dětičky z naší vosí rodiny - Sašík, Mišák, Mireček a dokonce i dvojčata Christian a Sebastian z daleké Austrálie.


VOSA Band se držel spíše starších hitovek a country melodií, aby uspokojil i starší generaci a fandy poklidnějších písniček :) Odpoledne koncertovala na stejném místě skvělá rocková kapela Bez-obav, tak si přišli na své i příznivci rockové muziky. Myslíme, že to byla velice dobře zvolená kombinace - pro každého něco :)


Vosička Bára pořídila hromadu fotek, tak máme hezkou památku na tento skvělý den!


Děkujeme paní Ivě Holzknechtové za pozvání! Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na přípravách tak náročné akce - muselo to dát hrozné práce, ale věříme, že spokojení návštěvníci jsou všem pořadatelům skvělou odměnou. Navíc vstupné a řada atrakcí byla zcela zdarma - opravdu velké díky!


38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page