Vyhledat

VOSA BAND koncert Den železnice 9.9.

Bylo nám potěšením opět koncertovat na Dni železnice v Trutnově. Letos se akce konala v neděli 9. září a VOSA BAND účinkoval v dopoledních hodinách ve složení Verča, Míra a Radek! Ideální počasí, pohodová nálada a milé známé tváře mezi návštěvníky.


Celá akce byla naprosto skvělá - výstava železničních modelů i veteránů, hrátky pro děti, jízdy minivláčkem, lokomotivou v depu nebo přímo historickým parním vlakem a spousta další zábavy.

Nechybělo příjemné občerstvení a prodej suvenýrů. Opravdu jsme si to hrozně moc užili nejen jako účinkující, ale také s našimi dětmi jako návštěvníci.


Naše nejmladší malá hvězdička Josefína se od Verči nechtěla odtrhnout a za mikrofonem byla nejspokojenější! Dorazily i další dětičky z naší vosí rodiny - Sašík, Mišák, Mireček a dokonce i dvojčata Christian a Sebastian z daleké Austrálie.


VOSA Band se držel spíše starších hitovek a country melodií, aby uspokojil i starší generaci a fandy poklidnějších písniček :) Odpoledne koncertovala na stejném místě skvělá rocková kapela Bez-obav, tak si přišli na své i příznivci rockové muziky. Myslíme, že to byla velice dobře zvolená kombinace - pro každého něco :)


Vosička Bára pořídila hromadu fotek, tak máme hezkou památku na tento skvělý den!


Děkujeme paní Ivě Holzknechtové za pozvání! Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na přípravách tak náročné akce - muselo to dát hrozné práce, ale věříme, že spokojení návštěvníci jsou všem pořadatelům skvělou odměnou. Navíc vstupné a řada atrakcí byla zcela zdarma - opravdu velké díky!


34 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484