Vyhledat

VOSA přijela na pouť do Ústí nad Orlicí

neděle 18. srpna 2019 - Ústí nad Orlicí - park Kocianka


Byl horký letní den a VOSA dorazila do Ústí nad Orlicí na pouť do krásného prostředí parku Kocianka. Co si budeme povídat - bylo nám pořádné horko! A co teprve dětičkám, které se neváhaly zapojit i v tomto parnu. Soutěžení a tancování na přímém sluníčku nám dalo zabrat, ale i tak jsme si to jako vždy užívali! Zazněly písničky No tak leť, Narozeniny, Na stromě, Heja hej a kolem padáku jsme kroužili se známou melodií Statistika nuda je. Nuda to ale rozhodně nebyla!


Zvládli jsme vychytat všechny příšerky z našeho rybníčku, upekli jsme dort, ozdobili stromečky, házeli kroužky přes celý amfiteátr a s písničkou Hurá hurá milá teto jsme doletěli až k moři.

Velký obdiv patří dětem, které vydržely celé dvě hodiny a na druhou stranu chápeme, že mnozí po pár soutěžích dali přednost pouťovým atrakcím nebo se raději uchýlili přímo někam k vodě. Ti, co vydrželi do konce, obdrželi jako odměnu vymodelovaná zvířátka.


Program jsme završili optimisticky písničkou Kočka na okně a v propocených vosích kostýmech jsme všechna fidlátka naházeli do vosího auta a bzzzzz zase o dům dál! Díky za pozvání Tomáši Fiedlerovi a chválíme organizaci tak sympatické akce! Škoda, že jsme museli pospíchat za vlastními ratolestmi a ani jsme nevyzkoušeli žádnou z lákavých atrakcí - příště naše děti vezmeme rozhodně s sebou, protože lákadel tam byla opravdu hromada.Kompletní fotogalerie na ZONERAMA>>>ZDE!

Výběr z fotek ve větším rozlišení na FACEBOOKU>>>ZDE13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484