top of page
Vyhledat

Vyzpívaly jsme 16 700 Kč pro Daníka!

16 700 Kč – je to hodně nebo málo peněz? Pro někoho to může být měsíční příjem ze zaměstnání, může to být cena dovolené u moře pro jednu osobu, někdo je schopen tolik peněz utratit během jedné prohýřené noci nebo si za ně koupit luxusní kabelku. Pro každého má tato částka trochu jinou hodnotu. Pro devítiletého Daníka je to zase krůček k lepšímu životu. V porovnání s nákladnou léčbou je to možná jen zlomek toho, co je potřeba, ale přesto je to hrozně moc. Je to důkaz toho, že Vám není lhostejné to, že někdo potřebuje pomoci. Nám tato částka vyrazila dech. Nečekaly jsme, že se dostaneme na čtyřciferné číslo. Proto nám výsledná suma vyrazila dech a ukápla nejedna slzička.


Máme za sebou večer plný emocí a skvělé nálady. Prioritou bylo se dobře pobavit a při té příležitosti podat pomocnou ruku rodině, která si nás získala svou srdečností. Burešovi dorazili v plné sestavě na náš koncert, aby nám vyjádřili svůj vděk za to, že jsme se rozhodly podpořit jejich chlapečka, který trpí spastickou formou dětské obrny. Daník, ač byl teprve týden po operaci, se nám také přišel ukázat a všem osobně poděkovat. Toto setkání pro nás bylo plné emocí, které doprovázely slzy dojetí i soucitu. Obdivujeme obětavost rodičů, kteří se synovi plně věnují a snaží se pro něj vytvořit životní podmínky tak, aby si mohl užívat života stejně tak, jako my ostatní. My tak Daníka vidíme – je to milý kluk, který se rád směje a těší se z hudby, hraček a laskomin. Tak jako naše děti. Nemá smysl ho litovat, ale je možné mu pomoci. A to se díky Vám všem, co jste dorazili a přispěli, podařilo. Radost v očích rodičů nám byla tou největší odměnou. Přejeme Daníkovi a celé jeho rodině, aby i nadále úspěšně bojovali s nástrahami osudu a užívali si každé šťastné chvilky.


Opravdu MOC, MOC, MOC děkujeme všem účastníkům koncertu, za jejich finanční podporu Daníka i za to, že vytvořili neskutečnou atmosféru během celého večera. Pozitivní energie stříkala na všechny strany a to je pro nás hnacím motorem do budoucích akcí i do života jako takového. Vaše upřímné pochvaly nás zahřály u srdíčka a přesvědčily nás o tom, že to celé mělo smysl! Těšíme se, až se s Burešovými zase potkáme a naše děti si společně pohrají.

Celková částka 16 700 Kč bude vložena na transparentní účet Daníka – můžete sledovat zde https://terapie-pro-danika.webnode.cz/


Veronika Vosáhlová & Miroslava Kameníková


19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page