top of page
vceli kralovny plastvicky  (10 × 10cm)trasparent.png

Včelí královny //Be(e) Queens

VOKÁLNÍ SKUPINA Z TRUTNOVA

Hudební projekt zpěvaček, které účinkují jako duo/trio/kvartet dle možností, rozpočtu, ale také termínu. Všechny jsme totiž běžné zaměstnankyně, ale také mámy, které však milují hudbu a zpěv. Zpívání je naše radost, kterou chceme šířit dál.

Repertoár je velice široký a lze jej přizpůsobit věkovému složení publika, tedy i pro děti či seniory. Zpíváme staré dobré pecky, ale i současné oblíbené hity.

Délka vystoupení od 30 minut po 180 minut. Vhodné jako samostatný koncert, ale také zpestření akce, na party, firemní večírek, ples, oslavu narozenin aj. Cena produkce se odvíjí od délky vystoupení a dalších požadavků. Můžeme využít Vašeho zvukaře nebo si dovézt vlastní ozvučení. 

Snažíme se být hezky sladěné nejen pěvecky, ale také vizuálně a pohybově. Diváci rozhodně nemusí na našich akcích jen sedět, ale produkce je vhodná i k tanci. 

Co v našem podání můžete slyšet?

Nesmrtelné hity od skupiny ABBA, Boney M, Suzi Quatro, Tiny Turner, Queen, Beatles apod. Pecky z Hříšňáku a dalších legendárních filmů. České klasiky od Haničky Písničky, pratety Heleny, božského Káji, Jirky Korna, ale také třeba Ewy Farne, Olgy Lounové a táááák. Vsázíme na to, co publikum zná a tím pádem by ho to mělo bavit :) Nebudeme prozrazovat mnoho, aby to bylo trochu překvápko, ale tak pro představu:

Morcheeba - Rome Wasn´t Built In A Day

Pussycat Dolls - Sway

Eric Carmen - Hungry Eyes

ABBA - Does Your Mother Know

Tina Turner - The Best

Věra Špinarová - Kouzlo bílejch čar

Jiří Korn - Žal se odkládá

Tereza Kerndlová - Schody z nebe

Olga Lounová - Optimista

Ewa Farna - Boky jako skříň

Richard Muller - Baroko

Hana Zagorová - Spěchám

a mnoho dalších!

Repertoár se na každé akci může lišit kvůli aktuálnímu složení skupiny a dle publika.

Ještě váháte? Klidně volejte Verče a ptejte se na cokoli! Těšíme se na Vás. Veronika Vosáhlová 724545772, Aktivní WhatsApp, na SMSKy také reaguje a kdo radši maila, tak piště na info@vosajede.cz.

DSC_0952.jpg
VOSA Siemens DOD 17.6.2023 092.JPG
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page