top of page

Veronika Vosáhlová   zpěvačka, moderátorka, DJka

Jmenuji se Veronika Vosáhlová a jsem především máma a zpěvačka! Krom toho se věnuji moderování a DJingu - tedy spíše pouštění muziky na zábavách tak, aby to návštěvníky bavilo!

Narodila jsem se 24.12.  1986 v Hradci Králové, odkud pochází moje maminka. Celý život jsem bydlela v Trutnově, který stále zůstává napůl mým domovem, i když jsem se nedávno odstěhovala do vesničky Kratonohy nedaleko Hradce Králové. Mám syna Mirečka (*2014) a dcerku Josefínku (*2017) - moje děti pro mě znamenají vše a pokud zrovna nepracuji, trávím čas s rodinou. 

 

Hudbě se věnuji od malička a od roku 1999 vystupuji na akcích pro děti. Později jsem začala pouštět hudbu i na akcích pro dospělé a postupně jsem se vypracovala i jako moderátorka. Nejvíce mě však začalo bavit zpívání s tatínkem! Společně tvoříme hudební DUO a účinkujeme na zábavách, plesech, narozeninách a různých slavnostech. Kromě toho, že na akcích účinkuji, tak se podílím i na jejich přípravě a organizaci. Baví mě vše okolo hudby a vše, co k tomu patří! Nedávno jsem začala skládat písničky pro děti, které můžete slyšet při našich akcích a postupně připravuji celé CD.

Mezi mé další záliby patří rodina, snowboarding, inline bruslení, cestování, divadlo, kino a dobré jídlo :) 

Sledovat mě můžete na sociálních sítích Instagram a Facebook!

Nezapomeňte také juknout na můj YOUTUBE kanál!

IMG_20200427_224610.jpg
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page