top of page

Veronika Míka Vosáhlová   zpěvačka, moderátorka, DJ

Jmenuji se Veronika Míka Vosáhlová a jsem především máma a zpěvačka! Krom toho se věnuji moderování a DJingu - tedy spíše pouštění muziky na zábavách tak, aby to návštěvníky bavilo!

Narodila jsem se 24.12.  1986 v Hradci Králové, odkud pochází moje maminka. Mým domovem je město Trutnov. Mám syna Mirečka (*2014) a dcerku Josefínku (*2017) - moje děti pro mě znamenají vše a pokud zrovna nepracuji, trávím čas s rodinou. 

 

Hudbě se věnuji od malička a od roku 1999 vystupuji na akcích pro děti. Později jsem začala pouštět hudbu i na akcích pro dospělé a postupně jsem se vypracovala i jako moderátorka. Nejvíce mě však začalo bavit zpívání s tatínkem! Společně jsme tvořili hudební DUO. Tatínek, Miroslav Vosáhlo, 31.12. 2022 bohužel zemřel. Pokračuji však v jeho šlépějích a nyní nejčastěji účinkuji s kolegy Radomírem Matyskou, Leošem Hejdukem a dalšími v zábavové kapele Vosa Band. Založila jsem také vokální skupiny Včelí královny, kde zpívám s kamarádkami a úžasnými zpěvačkami Petrou Koukolovou, Míšou Řehákovou, Mirkou Kameníkovou a Lucií Středovou. 

 

Kromě toho, že na akcích účinkuji, tak se podílím i na jejich přípravě a organizaci. Baví mě vše okolo hudby a vše, co k tomu patří! Skládám písničky pro děti, které můžete slyšet při našich akcích, najít na Youtube nebo také zakoupit jednotlivě na Supraphone.

Mezi mé další záliby patří rodina, snowboarding, inline bruslení, cestování, divadlo, kino a dobré jídlo :) 

Sledovat mě můžete na sociálních sítích Instagram a Facebook!

Nezapomeňte také juknout na můj YOUTUBE kanál!

IMG_20200427_224610.jpg
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page