top of page

About Us

VOSA MINI FEST

sobota 4.5. 2024 Dolce u Trutnova

aneb VOSA JEDE JIŽ 25 LET!

... a zároveň neformální setkání rodiny, přátel a muzikantů u příležitosti vzpomínky na Miroslava Vosáhla

VSTUP ZDARMA

Akce se koná venku vedle zadního stánku s občerstvením v areálu Dolce u Trutnova. Program pro děti bude vedle party stanu, koncerty kapel budou pokračovat ve stanu. 

PROGRAM:

15:00 Program pro děti VOSA JEDE
17:30 Vokální skupina VČELÍ KRÁLOVNY
19:00 Hudební hosté - vystoupení muzikantů z řad našich přátel - bude upřesněno a nebo jako překvapení
21:00 Zábavová kapela VOSA BAND

předpokládané ukončení ve 22:00

vosa fest (1).png

Pevně věříme, že nám bude přát počasí a společně si užijeme parádní odpoledne i večer. Rezervace není nutná, v areálu je prostoru dost. Večerní produkce se koná v party stanu, kde je počet míst omezený, ale snad bude dostatek židlí pro všechny zájemce. 

VOSA uskutečnila své první vystoupení pro děti již v roce 1999. Tehdejší pořadatelé lyžařského bálu chtěli uspořádat bál také pro děti, a toho se chopil Miroslav Vosáhlo, který neváhal sebrat celou rodinu a během jednoho dne vytvořil koncept, který částečně držíme dodnes - jen se snažíme stále obměňovat soutěže i písničky. Na trhu v okolí Trutnova žádný podobný program nebyl, a tak akcí začalo přibývat. Trutnov, Radvanice, Chvaleč, Mostek, Dvůr Králové nad Labem ... to byly naše první "zastávky." Dnes vystupuje VOSA téměř v původním složení, které tvoří rodina Vosáhlovic a další příbuzní a nejbližší přátelé. Jen náš zakladatel Míra nám moc chybí, ale my šíříme jeho dílo dál a dokud bude o naše služby zájem, pojedeme dál! 

zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page