top of page

Vosa jede

INTERAKTIVNÍ ZÁBAVNÁ SHOW PRO DĚTI

Báječný zábavný program pro děti vhodný na/pro...

karnevaly, dny dětí

firemní akce

hotely a penziony

soukromé oslavy

mateřské a základní školy

kulturní domy, obce, města

dny otevřených dveří

letní slavnosti

mikulášské besídky

vánoční programy a další

Jedinečná animační show pro děti s VOSIČKAMI! Máme za sebou přes 1000 akcí pro děti - karnevaly, besídky, dětské dny, firemní akce, programy pro hotelové hosty, soukromé party, zahradní slavnosti, pořady pro základní a mateřské školy, show pro obchodní domy a mnohem více.

Naším cílem je zapojení všech děti do programu. Náplní kompletních pořadů jsou dovednostní a sportovní soutěže, písničky, jednoduché tance, originální hry. Každý program je originál, protože se velice rychle snažíme přizpůsobit aktuální situaci. Improvizujeme dle počtu dětí, prostoru či počasí. Základní koncept programu zůstává stejný, ale lze program přizpůsobit požadovanému tématu.

Cena programu je smluvní dle charakteru akce, délky pořadu, počtu účinkujících, termínu, vzdálenosti od Trutnova a záleží na dalších faktorech. 

Pro děti dále nabízíme či zajistíme

Mezi dětmi velmi oblíbený facepainting. Jako doprovodný program na akce nebo samostatně dle požadavků. V našem týmu je několik šikovných malířek, které Vaše děti promění k nepoznání. Používáme atestované barvy Snazaroo. 

Malování na obličej

Disponujeme dvěma menšími a jedním větším skákacím hradem. Vhodné ven i do interiéru jako zpestření akce pro děti. Pronájem hradů je vždy s obsluhou.

Více info při kontaktu

Skákací hrady

Originální balónková show vhodná pro soukromé i velké akce! Naše balónkářky vám ukážou, co vše je možné z balónků vymodelovat! Lze kombinovat i s dílničkou/worskhopem

Balónková show

Kouzelnická show pro nejmenší s našimi profesionálními kouzelníky bude bavit i dospělé! 

Tradiční kouzla jsou představena dětem zábavnou formou!

Kouzelník pro děti

Narozeninové oslavy

NEZAPOMENUTELNÁ OSLAVA NAROZENIN VAŠICH DĚTÍ

Pořádáte párty pro vaše dítě a chcete nezapomenutelný program s vosičkami nebo klauny? Naši animátoři se o to postarají! Balónky, písničky, hry a další zábava pro malé hosty!

Písničky z našeho programu

V našem programu najdete také originální autorské písničky, které vymýšlí naše zpěvačka Veronika.
V současné době pracujeme na celém CD, které bude brzy možné zakoupit na naších akcích. Zatím můžete zhlédnout několik videoklipů z připravované desky.

zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page