Vosa jede

INTERAKTIVNÍ ZÁBAVNÁ SHOW PRO DĚTI

Báječný zábavný program pro děti vhodný na/pro...

karnevaly, dny dětí

firemní akce

hotely a penziony

soukromé oslavy

mateřské a základní školy

kulturní domy, obce, města

dny otevřených dveří

letní slavnosti

mikulášské besídky

vánoční programy a další

Jedinečná animační show pro děti s VOSIČKAMI! Máme za sebou přes 1000 akcí pro děti - karnevaly, besídky, dětské dny, firemní akce, programy pro hotelové hosty, soukromé party, zahradní slavnosti, pořady pro základní a mateřské školy, show pro obchodní domy a mnohem více.

Naším cílem je zapojení všech děti do programu. Náplní kompletních pořadů jsou dovednostní a sportovní soutěže, písničky, jednoduché tance, originální hry. Každý program je originál, protože se velice rychle snažíme přizpůsobit aktuální situaci. Improvizujeme dle počtu dětí, prostoru či počasí. Základní koncept programu zůstává stejný, ale lze program přizpůsobit požadovanému tématu.

Cena programu je smluvní dle charakteru akce, délky pořadu, počtu účinkujících, termínu, vzdálenosti od Trutnova a záleží na dalších faktorech. 

Pro děti dále nabízíme či zajistíme

Mezi dětmi velmi oblíbený facepainting. Jako doprovodný program na akce nebo samostatně dle požadavků. V našem týmu je několik šikovných malířek, které Vaše děti promění k nepoznání. Používáme atestované barvy Snazaroo. 

Malování na obličej

Disponujeme dvěma menšími a jedním větším skákacím hradem. Vhodné ven i do interiéru jako zpestření akce pro děti. Pronájem hradů je vždy s obsluhou.

Více info při kontaktu

Skákací hrady

Originální balónková show vhodná pro soukromé i velké akce! Naše balónkářky vám ukážou, co vše je možné z balónků vymodelovat! Lze kombinovat i s dílničkou/worskhopem

Balónková show

Kouzelnická show pro nejmenší s našimi profesionálními kouzelníky bude bavit i dospělé! 

Tradiční kouzla jsou představena dětem zábavnou formou!

Kouzelník pro děti

Narozeninové oslavy

NEZAPOMENUTELNÁ OSLAVA NAROZENIN VAŠICH DĚTÍ

Pořádáte párty pro vaše dítě a chcete nezapomenutelný program s vosičkami nebo klany? Naši animátoři se o to postarají! Balónky, písničky, hry a další zábava pro malé hosty!

Písničky z našeho programu

V našem programu najdete také originální autorské písničky, které vymýšlí naše zpěvačka Veronika.
V současné době pracujeme na celém CD, které bude brzy možné zakoupit na naších akcích. Zatím můžete zhlédnout několik videoklipů z připravované desky.

Často kladené otázky

Jaká je cena programu?


Ceny na každou akci jsou vždy smluvní dle jejího rozsahu. Záleží na termínu konání, počtu dětí, délce pořadu, místě konání aj. Sdělte nám podrobnosti a zašleme Vám podrobnou nabídku.
Co vše budete od pořadatelů potřebovat?


V první řadě je potřeba vhodné prostředí a dostatek místa na program (dle počtu dětí). Potřebujeme najet co nejblíže automobilem a zajistit bezplatné parkování. Dále se neobejdeme bez elektrické přípojky (max 10 metrů od místa konání). V případě venkovní akce požadujeme přístřešek/stan - není-li možné zajistit, domluvíme se předem, jak by šlo vyřešit! Pořadatel zajistí propagaci, nahlásí akci na OSA a zajistí prostory v případě nepříznivého počasí při akcích venku. Občerstvení pro účinkující: káva, voda + v případě delších akcí jidlo dle možností pořadatele. Uvítáme šatnu nebo nějaký prostor na převlečení
Pro koho je program určen?


Náš program je určen pro děti od 3 let do cca 12 let, ale i starší! Děti mladší 3 let se samozřejmě účastnit akcí mohou také, ale je potřeba dozor a spolupráce jejich rodičů, protože sami ještě soutěžit nezvládají! Minimální počet dětí je 10, maximální hranice není určena, ale optimálně je to 50 - 80 dětí! Pokud je dětí více, určitě se do programu zapojí všichni, ale nemůžeme garatovat, že se budou účastnit všichni soutěží jednotlivců. Můžete si nás pozvat na veřejné i soukromé akce!
Kdo zajišťuje odměny pro děti za soutěžení?


Abychom mohli děti motivovat k soutěžení je super, když jim za to slíbíme nějakou odměnu. Odměny za soutěže zajišťuje pořadatel (ten, kdo si nás objedná). Je to kvůli tomu, že on sám nejlépe ví, kolik dětí se bude akce účastnit, jaký je jejich věk a může rozhodnout, co budou děti dostávat. Upřednostňujeme menší dárečky, hračky, pastelky, omalovánky, pexesa, propagační předměty a jiné věcičky, které nejsou k jídlu. Pokud se rozhodnete pro sladkosti, volte samostatně balené dobroty, v létě se vyhněte čokoládám a jiným pochutinám, které se mohou v teple roztéct. Nemůžeme rozdávat sladkosti, které nejsou samostatně zabaleny - např. dorty, zákusky či bonbony, které nejsou zvlášť zabalené. V případě zájmu můžeme odměny zajistit - po dohodě a dle finančního rozpočtu. Můžeme dále rozdávat pouzkázky na atrakce, poukázky na občerstvení a jiné - fantazii se meze nekladou! Během akce rozdáváme nafukovací balónky nejlepším tanečníkům nebo vítězům soutěží. Pokud chcete, aby všechny děti dostaly za soutěžení nafukovací balónek, lze dohodnout předem!
Budou soutěžit i dospěláci?


Dospělé do soutěžení rádi zapojujeme a do pár soutěží je vtáhneme. Pokud má pořadatel zájem více zapojit i rodiče, může nám to sdělit předem.
Jaké jsou storno podmínky?


Po odeslání závazné objednávky je Vám závazně blokován termín a respektujete naše storno podmínky. Dojde-li ke zrušení akce ze strany pořadatele, je povinnen uhradit agentuře storno poplatky - ty jsou na každou akci stanoveny jinak vzhledem k různé vytiženosti termínu.

zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon