top of page

Další služby co dále umíme nebo zajistíme - akce od A do Z

Ceny všech služeb jsou smluvní dle konkrétní poptávky!

MODEROVÁNÍ

AKCÍ

Moderátoři a moderátorky na akce - večírky, plesy, dny otevřených dveří, výročí, festivaly a další. Naše moderátorka Veronika Vosáhlová a další umělci z rádia či televize. Profesionální přístup i schopnost improvizace je samozřejmostí!

OZVUČENÍ 

A PÓDIUM

Zvučení malých i velkých akcí. Vše komplet zajistíme - kvalitní zvuk, zastřešené pódium i další zázemí, které je nezbytné pro konání jakékoli akce.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Tradiční i netradiční taneční vystoupení - moderní tance, rock& roll, hip hop, break dance, mažoretky, electric boogie, robotická show, kankán, country tance, předtančení na plesy (latina, standard), step, brazilské či cikánské tance a mnohem více!

KOUZELNICKÉ

VYSTOUPENÍ

Kouzelnické vystoupení, mikromagie či kouzelník pro děti. Magická show i bavič s kouzelníkem v jednom. 

BALÓNKOVÁ

SHOW&WORKSHOP

Fantastická show s modelovacími balónky - uvidíte, co vše se dá z balónků vytvořit za zvířátka a další kousky! Budete si moci i sami vyzkoušet ve workshopu!

FOTOKOUTEK

Oblíbená aktivita na plesy, večírky i svatby! Fotoautomat, fotopozadí, rekvizity - různé varianty! Možný tisk fotografií přímo na místě!

BARMANSKÁ

SHOW

Míchání drinků přímo před zraky diváků, různé druhy barmanské show, která vás ohromí! Barman může míchat drinky pro hosty i během celé akce!

CHŮDAŘI

A MIMOVÉ

Fascinující chůdaři, ze kterých nespustíte zrak Vás nejen ohromí, ale i pobaví! Mimové si s vámi zase zahrají pantomimické hry. 

DRAVCI

Setkání s různými dravci, fotografování s nimi a dotýkání se přímo jejich křídel. Přelety, krmení, besedy. 

BUBBLE SHOW

Originální show s bublinami Vás přímo nadchne. Lze kombinovat i workshopem, kde si budete moci sami tvořit bubliny i bublinky!

SLACK LINE

SHOW&WORKSHOP

Originální umělecko sportovní vystoupení, exhibice a workshopy na slackline. Předvedeme vám neskutečnou show vysoko na highline nebo výbušnou smršť salt, otoček a jiných kombinací na trickline. 

FOTO& VIDEO

Seženeme Vám profi fotografa i kameramana! Dokumentace je vždy důležitou součástí každé akce!

PROGRAMY

PRO SENIORY

Hudební i zábavný program pro seniory! Vybrané aktivity, které mohou dělat i starší lidé, hudební repertoár, který se jim bude zaručeně líbit. Zajištění dalších umělců, které má tato generace ráda!

PARTY STANY

& DALŠÍ ZÁZEMÍ

Stany, židle, stoly, výzdoba, květiny! Vše se dá zajistit najednou. Nezbytná součást vybavení pro akce, které se konají venku.

CATERING, 

KAVÁRNA, DORTY

Občerstvení na akce - pivo, nealko, míchané nápoje, cukrová vata, kvalitní káva, grilování, dorty, zákusky a další dobroty! Zprostředujeme kompletní občerstvení nebo zajistíme možnost volného prodejen na akci. Fantastické dorty na narozeniné párty!

TRAVESTI

SHOW

Taneční a pěvecké skupiny - zábavné travesti show skvěle rozproudí atmosféru na Vaší akci! 

VIRTUÁLNÍ

REALITA

Stany, židle, stoly, výzdoba, květiny! Vše se dá zajistit najednou. Nezbytná součást vybavení pro akce, které se konají venku.

A CO DÁL?

Hairshow, Elvis Presley Show, karaoke, face&bodypainting, airbrush,  ohňostroj, světělná show, bike show, jízda na divokém býku, Zumba, soutěžní pořady pro dospělé, kolotoče,  a další! Možností je spousta - společně vymyslíme vhodný program!

zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page